Ervaring met bbb

Wat is de ervaring met bbb? Onze leden hebben verschillende ervaringen. Ieder lid van bbb health boutique heeft immers een ander doel. De een wil afvallen, de ander wil (weer) fit worden of misschien gewoon die ongemakkelijke pijn weghebben uit je schouder of je rug. Benieuwd wat onze leden over ons zeggen? En wat ze vinden van sporten in een hot cabin? Lees hieronder meer.

Ervaring met bbb

  • ‘bbb health boutique heeft echt mijn leven veranderd! Het geeft mij een perfecte balans van het vinden van rust maar ook een intensieve training in de hot cabin, waar je al na drie kwartier weer buiten staat. De korte lesjes zorgen ervoor dat ik altijd tijd kan maken om te sporten! Daarnaast vind ik het persoonlijke contact heel bijzonder, dat heb ik nog nooit ergens anders ervaren. Ze kennen je bij naam en gedurende het sporten geven ze je dan ook persoonlijk advies! Echt top werk bbb!’ – Moon, sport bij bbb Amstel
  • ‘Alsof je bij een Spa binnen komt! Geen testosteron walmen die je tegemoet komen bij het binnenkomen van deze sportschool. Het ademt vrouwelijke power! De hot cabin sessies zijn een heerlijke manier om een korte en snelle workout te doen; op jouw tempo of tijdens een van de hot cabin klasjes waarin je mega wordt gemotiveerd door de coaches. Iedere week doe ik een coaching sessie, heerlijk om even te kunnen sparren en jezelf on track te houden. Mocht je nog denken dat de workouts geen effect hebben; ik heb spierpijn gehad na barre, piloxing en hot pilates lesjes die drie dagen aanbleef! Ik kan maar een ding zeggen en dat is dat ik dit iedereen zou aanraden! – Denise, sport bij bbb Jordaan

  • ‘Super fijn, eindelijk een sportschool waar ik mij thuis en veilig voel! Je krijgt coaching op maat en merkt dat de coaches oprecht betrokken zijn. In de afgelopen vier maanden ben ik in totaal 7 kilo afgevallen. Dit had ik alleen niet gekund. Ik ben hierin enorm gesteund door de coaches. Het goede vind ik dat de aandacht niet alleen op het sporten in de hot cabin ligt, maar ook op gezonde voeding. Ik voel mij weer mooi en heel gezond. Kortom, echt een aanrader!’ – Marjolein, sport bij bbb Delft
  • ‘Ik sport sinds december bij bbb health boutique en ben nog steeds super enthousiast. De sportschool ligt in hartje Den Bosch en is hip, fris en verzorgd. Ik ben nooit een fanatieke sporter geweest, maar daar kom ik al maanden 4 à 5 x per week opdagen dankzij de deskundige, leuke coaches en door de afwisseling in groepslessen (cardio) en individuele lessen (hot cabin). Verder werken ze o.b.v. afspraak (d.m.v. een app) waardoor je echt een stok achter de deur hebt. Ik ben inmiddels al bijna 3 kg kwijt en dat voelt goed. Sporten daar is gewoon echt leuk en fijn! Ik raad het iedereen aan!’ – Fabienne, sport bij bbb Den Bosch
  • ‘Ik houd niet van sporten maar vanaf het moment dat ik bbb health boutique ontdekte is mijn leven veranderd. Een half uur liggen en oefeningen doen in een warme cabine is de perfecte manier voor mensen zoals ik “de luie sporter”. Jij werkt hard een half uur in de warme cabine en jij begint het resultaat te merken. Je wordt begeleidt door een professionele groep dames die elk aspect van jou leven met jou bespreken om je doelen te kunnen bereiken.’ – Marcela, sport bij bbb Den Haag
  • ‘Ontzettend prettige sportschool waar ik al meer dan een jaar met ontzettend veel plezier kom. Veel persoonlijke aandacht, grote diversiteit aan lessen, zowel in de cabine als op de vloer. Waardoor ik sporten nu inmiddels echt leuk vind. En heel fijn dat je alles kunt combineren in 1 abonnement, ik doe cabinelessen voor mezelf, pilates en daarnaast nog yoga, pilates en meditatie in de zaal, waardoor ik niet snel verveeld raak én ook nog een hele fijne fysio in huis en af en toe extra workshops, ik ben fan!’ – Femke, sport bij bbb Haarlem

sporten warmtecabine amsterdam utrecht

  • ‘Vergeet sporten in een muffe gymzaal! bbb health boutique is een ladies-only sportschool die zo uit een tijdschrift had kunnen komen. De boutique biedt o.a. uitdagende trainingsprogramma’s en groepslessen aan in de hotcabin. Deze worden verzorgd onder begeleiding van ervaren trainers, welke oprecht de tijd voor je nemen en goed je voortgang bij houden. Iedere training voelt als een personal training door de kleinschalige lessen en de persoonlijke aandacht die wordt gegeven. Daarnaast is de boutique sfeervol ingericht en heeft nette en schone douches!’ – Ivana, sport bij bbb Rotterdam
  • ‘Super fijne plek om te sporten met fantastische persoonlijke begeleiding. Vanwege chronische hielspoor kon ik vrijwel niet meer sporten. Via via kwam ik bij bbb terecht en daar kan ik liggend in de warmte sporten! Ideaal! Ook yoga en pilates gaan goed en zijn heerlijk om te doen. Binnen twee maanden weer mijn conditie terug en als bonus ook nog strakker in mijn vel. Nog twee maanden en ik ben weer bikiniproof!’ – Imre, sport bij bbb Tilburg
  • ‘Ik ben fan! Na een jaar niet te zijn geweest ben ik heel blij dat ik weer terug ben! Zodra je binnenstapt voel je de goede sfeer die er hangt. De coaches zijn heel toegankelijk en geven goed advies. Naast advies over beweging krijg je ook advies over voeding eb het aanpassen van je lifestyle. Complete pakket dus eigenlijk… Alles om ervoor te zorgen dat je weer back in shape komt. Je sport op afspraak waardoor je ook echt gaat en je het heel goed kunt inplannen. Twee keer per week lig ik in de warmtecabine en soms pak ik nog een yogalesje of HIIT erbij. De hot cabin is een feestje op zich, het zorgt ervoor dat je keihard gaat zweten maar toch (bijna) geen spierpijn hebt de volgende dag. Omdat een half uur genoeg is ben je ook zo weer thuis. Of je blijft hangen met een lekker kopje thee… en stapt in de privé douchecabines waar douchegel klaar staat… kortom, een hele fijne plek om te sporten.’ – Annemieke, sport bij bbb Utrecht

Wil jij ook jouw ervaring met bbb delen? Stuur ons dan een mailtje over jouw ervaring met bbb naar info@bbbhealthboutique.nl.

< Terug
Boek een proefles