bbb en duurzaamheid

Bij bbb vinden we het belangrijk om zo bewust en groen mogelijk onze diensten vorm te geven. Daarom is één van onze kernwaarden duurzaamheid. Niet alleen duurzaam in de zin van groen en milieubewust, maar ook duurzaam in onze relaties met anderen en hoe we kijken naar leefstijlverandering.

Hoe letten we bij bbb op duurzaamheid? 

 • In alle bbb boutiques maken we gebruik van groene stroom.
 • Op de hot cabin zit een thermostaat waardoor de warmte uitslaat bij de gewenste temperatuur. De capes voor de cabine houden de warmte binnen.
 • Al onze schoonmaakartikelen zijn organic en in grote navulverpakkingen.
 • Ook al onze verzorgingsproducten zijn organic.
 • Ons voedingsadvies is plantaardig.
 • We werken nooit met wegwerpproducten zoals bekertjes, plastic flesjes of lepeltjes.
 • We hebben waterbesparende douchekoppen.
 • We scheiden ons afval om een bijdrage te leveren aan recycling.
 • Onze interieurbouw is voor een groot deel gemaakt van gerecycled hout, gemaakt door Behout.
 • Ons drukwerk wordt gedrukt op gerecycled papier.
 • We werken standaard met digitale tools en e-guides om drukwerk te beperken.
 • Bijna al onze medewerkers wonen op fietsafstand of werken thuis.

bbb_duurzaamheid

Onze duurzame partners

 • In de boutiques kunnen leden genieten van een kopje Moyee koffie. Moyee Coffee noemt zichzelf geen fair-trade coffee maar fair-chain. Naast dat de boeren niet alleen een eerlijke prijs verdienen voor de bonen, roosteren ze de bonen ook in Ethiopië.
 • Onze thee komt van Piramide. Alle producten van Piramide zijn 100% biologisch en bevatten geen kunstmatige toevoegingen. Bovendien krijgen alle ingrediënten ruim de tijd om te groeien en te bloeien en dat proef je! Hun pure liefde voor thee is de enige toevoeging. Die liefde reikt veel verder dan de theeproductie zelf. Zij dragen zorg voor de medewerkers op de thee- en specerijenvelden en proberen op alle fronten het milieu waar mogelijk te ontlasten.
 • In de toiletten van onze boutiques kunnen onze leden gebruik maken van de duurzame prooducten van Yoni. De tampons, maandverband en inlegkruises zijn gemaakt van biologisch katoen.
 • Na een hot cabin workout kunnen leden zich opfrissen met douchegel, shampoo en conditionor van Maria-Stella-Maris. Marie-Stella-Maris is een Nederlandse sociale onderneming met een missie. ‘Toegang tot schoon water en hygiëne voor iedereen, wereldwijd!’ Met de verkoop van mineraalwater, body care en luxe huisparfums, dragen zij hieraan bij. De luxe body care producten zijn gemaakt met ingrediënten van natuurlijke oorsprong, de geuren onderscheidend en uniseks, en al de producten ontwerpen ze met oog voor detail.
 • Onze leden kunnen zichzelf verwennen met reinigingslotion en tonic. Erica werkt met ingrediënten die duurzaam, natuurlijk en van biologische afkomst zijn.
 • De boutiques houden we schoon dankzij Klaeny. Dit duurzame bedrijf gaat de strijd met plastic flessen aan. Je schaft een aantal flessen aan en vult ze met navultabs en kraanwater. Zo verbruiken we minder plastic. De producten van Kleany zijn vegan, biologisch afbreekbaar en vrij van microplastics.
 • In de douches hangen prachtige linnen badjassen van het Nederlandse label Yumeko. De grondstof voor linnen is vlas en is zelfs duurzamer dan die van biologisch katoen. Het verbruikt namelijk vier keer minder water.
 • We hebben een eigen label van vitamines & mineralen samengesteld in samenwerking met Erica. Al onze suppletie is plantaardig & biologisch en zit in glazen potten. Meer informatie vind je hier.

Duurzaam ten aanzien van leefstijlverandering

 • Bij bbb werken we niet met volledig voorgekauwde dagmenu’s. We inspireren en motiveren je om gezonder te gaan eten op de manier die bij jou past. Zo ontstaat er een gezond eetpatroon wat je lang kan volhouden. Neem als voorbeeld onze food tools: balansdagenbasisvoeding en krachtig & voedzaam.
 • We coachen je. Wat betekent dat we je spiegelen en motiveren. Als je zelf nadenkt over passende oplossingen, dan is het inzicht vele malen groter dan bij een advies. Bovendien weet jij het beste wat werkt voor jou.
 • We inspireren onze leden om plantaardige keuzes te maken. Een gezond lichaam start immers met een gezonde planeet. Daarom nemen we we ook zorg voor de omgeving waarin we leven mee in ons advies.
 • De focus ligt op het proces, niet op het resultaat. In de focus op het resultaat ligt namelijk een groot afbreukrisico. Het moet gehaald worden anders haken we af. Door gewoon lekker te gaan sporten en eten, komt het resultaat vanzelf. Echt waar!

Wij staan altijd open voor duurzame suggesties. Dus schroom niet om ons te mailen met jouw ideeën!

 

< Terug
Boek een proefles