• a
 • b
 • c
 • d
 • e
 • f
 • g
 • h
 • i
 • j
 • k
 • l
 • m
 • n
 • o
 • p
 • q
 • r
 • s
 • t
 • u
 • v
 • w
 • x
 • y
 • z

body, food & mind tools

Boek hier een proefles!

Tijdens een proefles kun je kort het trainen in warmte en onze professionele & vriendelijke aanpak ervaren.

Inloggen op je bbb account

Vul je persoonlijke gegevens in

Vul je persoonlijke gegevens in om een account te maken

Wachtwoord vergeten?

Voer je e-mailadres in om je wachtwoord te herstellen

Even geduld...

Het formulier wordt verstuurd, dit kan even duren

Jouw proefles is geboekt

Hieronder staan de details van jouw proefles

Amsterdam Amstel
13-09-2016 / 11:00

Je kan je proefles annuleren of wijzigen door in te loggen met jouw account gegevens

Inloggen is gelukt

Je wordt nu doorgestuurd naar jouw account

Wachtwoord vergeten?

We hebben een e-mail met instructies naar je e-mailadres gestuurd

bbb health boutique Haarlem 2 jaar – double trouble!

Soms is het goed om even stil te staan. De ondernemers en andere ongeremde enthousiastelingen onder ons zullen dit herkennen - stilstaan doe ik niet zo vaak. Maar vandaag neem ik even een moment om stil te staan bij dat mijn boutique alweer 2 jaar bestaat en wat dit mij gebracht heeft.

Twins are winning

De bbb health boutique die ik op 21 mei 2016 opende in Haarlem, is ondertussen ‘onze’ plek geworden! Dit is voor mij wel de mooiste gebeurtenis van de afgelopen 2 jaar. Mijn tweelingzus Danielle Stiekema is namelijk mede-eigenaar geworden sinds 1 januari 2018.

Was het alleen al een succes, dan is dit nu letterlijk en figuurlijk verdubbeld. Het voelt voor mij als een verademing dit samen te doen. Een eiige tweelingen is geboren om samen te zijn, daar ben ik nu wel over uit. Yin en Yang, gedragswetenschapper en bedrijfskundige, complementair en daardoor volledig gewaagd aan elkaar. Met dezelfde interesse, liefde en aandacht voor de ander. Welkom lieve zus! Laten we samen de meest bekende tweeling van Haarlem worden die onze leden een liefdevolle plek bieden om zichzelf te kunnen zijn.

De beste versie van jezelf

De missie van bbb en die van mijzelf is om jou te coachen naar de beste versie van jezelf. Dit doen we door een holistische aanpak, waarin beweging, voeding & lifestylecoaching wordt gecombineerd. Van de nieuwe energie en motivatie die jij weer hebt gevonden nadat je chagerijnig binnenkwam, tot de kleding die jij weer past omdat je bent afgevallen. Ze maken mij ongelofelijk blij. De openheid die jij me geeft door te delen hoe het met je gaat, je tranen,  je lach, de nieuwe vriendschappen en de enorme energie die van je afstraalt. Dit zijn keer op keer de momenten waar ik het voor doe. Het klinkt afgezaagd, maar ze zijn onbetaalbaar. 

Team Haarlem - 21 mei, 2016. 

bbb health boutique Haarlem ontstond 4 jaar geleden, toen ik mijn baan als gezinsvoogd vaarwel zegde om te gaan ondernemen. Om mijn passie te volgen, wat nu blijkt mijn roeping te zijn. In de aanloop had ik veel tegenslagen rondom het pand aan het Houtplein. Uiteraard heeft mijn omgeving zich meerdere keren afgevraagd waar ik aan begonnen was en ook of het nog steeds verstandig was om door te gaan. Bas, mijn man, verwoordde het laatst wel mooi en zei: “het is maar goed dat je niet over de financiële skills beschikt om continu helder te hebben hoe het ervoor staat. Anders was je hiermee gestopt.”

Ik ben blij dat ik mijn gevoel heb gevolgd en heb gevochten voor waar ik in geloof. Mijn kracht is geweest dat ik in mijn hoofd mijn doel helder had, bbb health boutique Haarlem ging er komen! Na 2 jaar staat bbb Haarlem steviger dan ooit. Het gaat zo goed dat wij op ons 2 jarig bestaan de laatste nieuwe cabine krijgen om nog meer plekjes te bieden voor onze leden!

Vallen en vaker opstaan 

Wil je ondernemen, dan moet je bereid zijn risico’s te nemen. Je moet durven vallen en vaker weer opstaan. In mijn geval door lef te hebben, veel geld te investeren, door te blijven ademhalen en heel hard te werken. Ik ben benieuwd hoe jij dat doet als ondernemer van je eigen bedrijf, gezin en je leven.

In de afgelopen 2 jaar ben ik vaak “gevallen”. Financieel, door niet altijd de juiste keuzes te maken, maar ook persoonlijk, door eigenlijk teveel van mezelf te vragen als moeder van een 2,5 jarige dochter, dochter van een zieke mama en eigenaar van een eigen boutique. Maar ik sta nog!

In het aankomende jaar komt er meer ruimte voor mijzelf. bbb Haarlem gaat goed en Danielle, Julie, Alexa, Xandra, Niki, Chernique en Helge zijn daar om samen te bouwen, te delegeren, te coachen en te motiveren. Ik ben er trots op dat jullie, ieder met je eigen expertise, maar met dezelfde onbegrensde liefde en aandacht voor de ander, samen met mij bouwen aan een succesvol bbb!

Ken je bbb nog niet? Dan hoop ik dat dit verhaal je inspireerd ook eens een kijkje te komen nemen. Boek hier een proefles en ervaar de sfeer. Volg bbb health boutique Haarlem ook op Instagram @bbbhealthboutiquehaarlem

 

Ik hoop dat wij jou binnenkort mogen leren kennen!

Warme groet,

Marlene Hemelaar- Stiekema
Mede- eigenaar bbb health boutique Haarlem