• a
 • b
 • c
 • d
 • e
 • f
 • g
 • h
 • i
 • j
 • k
 • l
 • m
 • n
 • o
 • p
 • q
 • r
 • s
 • t
 • u
 • v
 • w
 • x
 • y
 • z

body, food & mind tools

 • at home bootcamp oefeningen

  Creëer je eigen bootcamp. Deze oefeningen kan je thuis doen in spelvorm.

 • at home workouts bbb30, balance, power

  bbb30, balance & power workouts

 • at home workouts full body & HIIT

  full body en HIIT workouts 

 • at home workouts mommy's

  workouts voor mommy's (to be) & kids 

 • at home workouts yoga & pilates

  get in the flow met yoga & pilates

 • balance

  kom in balans met de hot cabin balance les! 

 • balansdagen

  een stapje terug tijdens balansdagen

   

 • barre workout

  de barre workout is geïnspireerd op de bewegingen van ballet, yoga én pilates

 • basic hatha yoga

  leer de basis!

 • basisvoeding

  terug naar de basis

 • bbb30

  train benen, billen en buik in deze 30 minuten workout in de hot cabin!

 • bbb by yourself

  Vrij trainen tijdens de bbb by yourself uurtjes. 

 • bbb mama (to be)

  gezond en fit blijven als je zwanger bent

 • bbb power

  verhoog je kracht

 • beautyfood

  gezonde teint en stralende huid

 • beautyfoods, superfoods & voedingssupplementen

  groente, fruit, noten, zaden, vitaminen en mineralen

 • bodyburn

  bestaat uit een half uur cardio workout gecombineerd met een half uur krachttraining

   

 • bodycoaching

  extra coaching bij jouw sportplan

 • bodyshape

  kom in shape met bodyshape!

 • boeken & documentaires

  lees, kijk en leer!

 • boost

  welke boost heb jij nodig?

 • bootcamp

  lekker buiten sporten!

 • bring your baby

  huilen mag!

 • circuit30

  een kracht & cardio workout

 • clean & green: zomermenu

  reduceer je CO2 uitstoot door plantaardig en van het seizoen te eten

 • detox

  eet bewust & voedzaam

 • digi-detox

  Hoe doe je dat nou een digi detox? Gun je brein wat rust met een digi detox. 

 • dynamic hatha yoga

  een dynamische flow voor de lichaam!

 • easy flow yoga

  een zachte flow voor het lichaam.

 • eet niet te veel

  een tool voor gewichtsverlies

   

 • emotie-eten

  oefening baart kunst

 • e-nummers & etiketten

  weet wat je eet

 • essentrics

  versterk en verleng jezelf sierlijk met essentrics!

 • foodcoaching

  verwen jezelf met een foodcoaching

 • foundation

  vul de vragenlijst in en vind je foundation

 • hatha yoga

  het leren beheersen van je ademhaling en lichaam

 • HIIT training

  word fit en sterk met de (hot) HIIT training van bbb!

 • HIIT & yin

  een mix van high intensity training en yoga

 • Hoe krijg je een summerbody

  Droom jij al jaren over een summerbody? Ik ook. Het lukte mij alleen nooit om het sporten vast te houden, tot ik begon met sporten bij bbb.

 • Hoe verhoog je je stofwisseling

  ... en verbrand sneller energie

 • hormoonyoga

  fijne yogaserie die energiek, vitaal en vrouwelijk doet voelen

 • hot cabin yoga

  get in your hot yoga flow!

 • hot mama to be

  blijf fit tijdens je zwangerschap

 • hot pilates

  versterk en versoepel je lichaam met hot pilates

 • inspiratielijst

  get inspired!

 • intermittent fasting

  periodiek vasten 

   

 • jivamukti yoga

  vorm van vinyasa yoga 

 • kickboksen voor vrouwen

  Shape je lichaam met een energieke kickboksles!

 • kleine stapjes, groot resultaat

  een duurzame verandering

 • krachtig & voedzaam

  terug in je kracht

 • kundalini yoga

  vergroot je levensenergie!

 • lekker slapen

  voor problemen met slapen

 • licht & voedzaam

  pak de draad weer op

 • lifestylecoaching

  verwen jezelf met een lifestylecoaching

 • low carb

  minder koolhydraten

   

 • meditatie

  waar meditatie eigenlijk goed voor is

 • menopauze & overgang

  een natuurlijke fase in het leven van iedere vrouw

 • mindful eten

  waarom is dat beter?

 • mindful leven

  zorg goed voor jezelf

 • ozontherapie

  verwen jezelf met een ozontherapie sessie 

 • personal bbb workout

  train op maat in de hot cabin! Dat is wat een personal bbb workout inhoudt.

 • Piloxing Barre Workout

  een non-stop mix van cardio, staande Pilates, boksen en dans

 • plantaardig eten

  Wil je ervaren wat een plantaardig voedingspatroon met je doet? Of wil je weten hoe je het beste hiermee kunt beginnen? Via deze tool ontdek je hoe je gezond en bewust een plantaardig voedingspatroon kunt toepassen in je leefstijl.

 • restorative hatha yoga

  zacht voor je lichaam.

 • Reuma

  Leren leven en bewegen met reuma

 • slow flow

  langzame yoga flow

 • small group training

  Word sterker en fitter met small group training. 

 • start & motivatie

  5 dagen pure herstart

   

 • sugarless

  sugarless voor 1 maand 

 • terug in balans

  verbeter je spijsvertering

 • training wall

  een full body workout voor coördinatie & balans

 • TRX

  doeltreffend trainen in 30 minuten!

 • veranderen van gedrag

  je bent sterker dan je denkt

 • vinyasa yoga

  get in the flow!

 • voeding & zwangerschap

  zorg extra goed voor jezelf!

  Ben je lid bij bbb? Dan hebben we een cadeautje (boekje & gratis eerste consult bij de bbb diëtist) voor je, vraag ernaar bij de bbb-coaches!

 • voorkeurslijst

  kies voor gezond!

 • yin yang yoga

  kom in balans met yin & yang!

 • yin yoga

  ontspan met deze meditatieve vorm van yoga!

 • yoga nidra

  slaapyoga • yoga/pilates-detox

  in balans

 • zelfbeeld

  blij zijn met jezelf

 • zwangerschapsyoga

  gezond zwanger zijn!

Boek hier een proefles!

Tijdens een proefles kun je kort het trainen in warmte en onze professionele & vriendelijke aanpak ervaren.

Inloggen op je bbb account

Vul je persoonlijke gegevens in

Vul je persoonlijke gegevens in om een account te maken

Wachtwoord vergeten?

Voer je e-mailadres in om je wachtwoord te herstellen

Even geduld...

Het formulier wordt verstuurd, dit kan even duren

Jouw proefles is geboekt

Hieronder staan de details van jouw proefles

Amsterdam Amstel
13-09-2016 / 11:00

Je kan je proefles annuleren of wijzigen door in te loggen met jouw account gegevens

Inloggen is gelukt

Je wordt nu doorgestuurd naar jouw account

Wachtwoord vergeten?

We hebben een e-mail met instructies naar je e-mailadres gestuurd

privacy policy bbb health boutique

Deze pagina is voor het laatst aangepast op 09-04-2019.

Als je lid bent van bbb health boutique, lid wilt worden of onze website bezoekt, hebben we persoonlijke gegevens van je nodig. Op deze pagina laten we je weten welke gegevens we verzamelen, waarom we deze gegevens verzamelen en hoe we verder met jouw gegevens omgaan.  

Welke gegevens verzamelen we?

Wanneer je een proefles bij ons boekt, een (cadeau)voucher bij ons inlevert, je inschrijft voor een abonnement bij bbb health boutique of een strippenkaart bij ons koopt, vragen we je om persoonsgegevens te verstrekken. Deze gegevens worden gebruikt om onze diensten uit te kunnen voeren.

Als je lid wordt van bbb health boutique verwerken we in ieder geval jouw naam, adres, woonplaats, geboortedatum, bankrekeningnummer, telefoonnummer en je e-mailadres.

Als je lid bent van bbb health boutique blijven we jouw persoonsgegevens verwerken. Bijvoorbeeld iedere keer wanneer je onze studio bezoekt, je een coaching hebt gehad of wanneer je telefonisch of per e-mail contact met ons opneemt. We houden deze gegevens bij in jouw dossier. 

De gegevens worden opgeslagen op beveiligde servers. We bewaren deze gegevens in ieder geval gedurende de looptijd van jouw lidmaatschap en na afloop van je lidmaatschap nog maximaal zeven jaar. Onze ledenadministratie kan worden aangemerkt als basisgegevens die volgens de belastingdienst zeven jaar bewaard moeten blijven.

Als je alleen interesse hebt getoond, bewaren we je gegevens niet langer dan een jaar.

Onze bbb health boutique app

Leden die onze service gebruiken om hun afspraken te plannen en onze tools te gebruiken, zullen ons voorzien van informatie. Bijvoorbeeld informatie over downloads en planningsgedrag en alle informatie over 'in-app-' activiteiten. De bbb-app verkrijgt deze informatie als resultaat van het verzenden van gegevens naar onze servers vanuit onze mobiele applicatie. De gegevens verzameld door bbb health boutique bevatten informatie zoals Google-adverteerder-ID, apparaatmodel, vervaardiging, OS-versie, in-app-gebeurtenissen, netwerkstatus (WiFi / 3G) en geïnstalleerde app-informatie. Ledengegevens verzameld door de bbb-app worden gebruikt om de applicatie te optimaliseren.

Waarom verwerken we je gegevens?

Je gegevens worden gebruikt om je lidmaatschap bij bbb health boutique te registreren en uit te voeren. bbb health boutique gebruikt je gegevens met als doel je te coachen naar de 'mooiste en gezondste versie' van jezelf. 

bbb health boutique kan haar diensten niet leveren, zonder verwerking van jouw persoonsgegevens. We kunnen je dan bijvoorbeeld niet goed coachen op het gebied van body, food & mind. En we zouden je dan niet kunnen coachen om weer te komen als je een tijdje niet bent geweest. Of als je ons een vraag stelt, kunnen we die niet (goed) beantwoorden. En zonder je gegevens is de informatie op onze website (zoals bij 'mijn bbb') voor jou niet beschikbaar.

Je persoonsgegevens kunnen wij verder gebruiken voor het doen van onderzoek en het uitvoeren van analyses, met als doel om zowel onze website als onze diensten te verbeteren. Dat is bijvoorbeeld een analyse over de leeftijd of postcode van onze leden. Daarnaast houden we 1 keer per 2 jaar een ledenonderzoek waarvoor we je toestemming vragen of je mee wilt doen. 

bbb health boutique kan jouw persoonsgegevens daarnaast verwerken ten behoeve van marketing- en verkoopactiviteiten (ook na beëindiging van je lidmaatschap) ten behoeve van haar eigen dienstverlening of van bbb paramedici (bbb fysiotherapie, bbb diëtetiek en bbb psychologie). 

We verzamelen of gebruiken geen informatie voor andere doeleinden dan de doeleinden die worden beschreven in dit privacybeleid tenzij we van tevoren je toestemming hiervoor hebben verkregen.

Hoe gaan we met je gegevens om?

We zorgen voor een passende beveiliging van jouw gegevens. Zo kunnen bijvoorbeeld niet alle medewerkers al jouw gegevens inzien. Bovendien gebruiken we jouw gegevens alleen zoals in dit privacybeleid is vastgelegd.

Wanneer je een e-mail of andere berichten naar ons verzendt, is het mogelijk dat we die berichten bewaren. Soms vragen wij je naar jouw persoonlijke gegevens die voor de desbetreffende situatie relevant zijn. Dit maakt het mogelijk je vragen te verwerken en eventuele verzoeken te beantwoorden. Hoe lang we deze gegevens bewaren, is afhankelijk van de relevantie van de informatie.  

Je e-mailadres wordt daarnaast gebruikt voor het versturen van nieuwsbrieven met informatie over body, food & mind, onze producten en diensten, acties (zoals onze challenges), en klanttevredenheidsonderzoeken. Onderaan iedere mailing vind je de mogelijkheid om je uit te schrijven voor deze nieuwsbrieven. 

Belangrijk om te weten: wij geven of verkopen de persoonsgegevens van onze leden niet aan derden zodat zij die gegevens kunnen gebruiken voor bijvoorbeeld marketingactiviteiten. 

bbb health boutique werkt verder samen met partners, bijvoorbeeld voor het incasseren van abonnementen, strippenkaarten of andere producten. Het kan dus voorkomen dat wij je persoonsgegevens aan die partners verstrekken. Onze partners zijn verplicht om voorzichtig om te gaan met jouw persoonsgegevens. Ze mogen jouw gegevens nergens anders voor gebruiken dan waarvoor ze aan hen zijn verstrekt.  

Wil je inzage of wijzigingen doorvoeren?

Alle bbb-leden en bezoekers van bbb health boutique én van de website hebben de mogelijkheid tot het inzien, veranderen, of verwijderen van alle persoonlijke informatie die op een moment aan ons is verstrekt.

Veranderingen

Deze privacyverklaring is afgestemd op het gebruik van en de mogelijkheden op deze website. Eventuele aanpassingen en/of veranderingen van deze website, kunnen leiden tot wijzigingen in deze privacyverklaring. Het is daarom raadzaam om regelmatig deze privacyverklaring te raadplegen.

Rechten

In deze privacyverklaring moeten we je wijzen op je recht om te klagen bij de toezichthouder (de Autoriteit Persoonsgegevens) en het recht op inzage van alle persoonlijke informatie die op een moment aan ons is verstrekt.

Cookies

We maken gebruik van cookies en soortgelijke technieken onder meer om te begrijpen hoe onze diensten worden gebruikt, om bugs en fouten bij te houden, onze diensten te verbeteren, aanmeldingen in de planningstool toe te staan, evenals voor gerichte marketing- en reclamedoeleinden. Meer informatie over het gebruik van cookies door bbb health boutique vind je hier.

Vragen?

bbb health boutique neemt de bescherming van jouw gegevens serieus en neemt passende maatregelen om misbruik en/of verlies tegen te gaan.

Als je je gegevens aan wilt passen, je uit onze bestanden wilt laten halen of een andere vraag/opmerking hebt, kun je contact met ons op nemen via info@bbbhealthboutique.nl of telefonisch door te bellen met 088-6440000.