• a
 • b
 • c
 • d
 • e
 • f
 • g
 • h
 • i
 • j
 • k
 • l
 • m
 • n
 • o
 • p
 • q
 • r
 • s
 • t
 • u
 • v
 • w
 • x
 • y
 • z

body, food & mind tools

 • at home bootcamp oefeningen

  Creëer je eigen bootcamp. Deze oefeningen kan je thuis doen in spelvorm.

 • at home workouts bbb30, balance, power

  bbb30, balance & power workouts

 • at home workouts full body & HIIT

  full body en HIIT workouts 

 • at home workouts mommy's

  workouts voor mommy's (to be) & kids 

 • at home workouts yoga & pilates

  get in the flow met yoga & pilates

 • balance

  kom in balans met de hot cabin balance les! 

 • balansdagen

  een stapje terug tijdens balansdagen

   

 • barre workout

  de barre workout is geïnspireerd op de bewegingen van ballet, yoga én pilates

 • basic hatha yoga

  leer de basis!

 • basisvoeding

  terug naar de basis

 • bbb30

  train benen, billen en buik in deze 30 minuten workout in de hot cabin!

 • bbb by yourself

  Vrij trainen tijdens de bbb by yourself uurtjes. 

 • bbb mama (to be)

  gezond en fit blijven als je zwanger bent

 • bbb power

  verhoog je kracht

 • beautyfood

  gezonde teint en stralende huid

 • beautyfoods, superfoods & voedingssupplementen

  groente, fruit, noten, zaden, vitaminen en mineralen

 • bodyburn

  bestaat uit een half uur cardio workout gecombineerd met een half uur krachttraining

   

 • bodycoaching

  extra coaching bij jouw sportplan

 • bodyshape

  kom in shape met bodyshape!

 • boeken & documentaires

  lees, kijk en leer!

 • boost

  welke boost heb jij nodig?

 • bootcamp

  lekker buiten sporten!

 • bring your baby

  huilen mag!

 • circuit30

  een kracht & cardio workout

 • clean & green: zomermenu

  reduceer je CO2 uitstoot door plantaardig en van het seizoen te eten

 • detox

  eet bewust & voedzaam

 • digi-detox

  Hoe doe je dat nou een digi detox? Gun je brein wat rust met een digi detox. 

 • dynamic hatha yoga

  een dynamische flow voor de lichaam!

 • easy flow yoga

  een zachte flow voor het lichaam.

 • eet niet te veel

  een tool voor gewichtsverlies

   

 • emotie-eten

  oefening baart kunst

 • e-nummers & etiketten

  weet wat je eet

 • essentrics

  versterk en verleng jezelf sierlijk met essentrics!

 • foodcoaching

  verwen jezelf met een foodcoaching

 • foundation

  vul de vragenlijst in en vind je foundation

 • hatha yoga

  het leren beheersen van je ademhaling en lichaam

 • HIIT training

  word fit en sterk met de (hot) HIIT training van bbb!

 • HIIT & yin

  een mix van high intensity training en yoga

 • Hoe krijg je een summerbody

  Droom jij al jaren over een summerbody? Ik ook. Het lukte mij alleen nooit om het sporten vast te houden, tot ik begon met sporten bij bbb.

 • Hoe verhoog je je stofwisseling

  ... en verbrand sneller energie

 • hormoonyoga

  fijne yogaserie die energiek, vitaal en vrouwelijk doet voelen

 • hot cabin yoga

  get in your hot yoga flow!

 • hot mama to be

  blijf fit tijdens je zwangerschap

 • hot pilates

  versterk en versoepel je lichaam met hot pilates

 • inspiratielijst

  get inspired!

 • intermittent fasting

  periodiek vasten 

   

 • jivamukti yoga

  vorm van vinyasa yoga 

 • kickboksen voor vrouwen

  Shape je lichaam met een energieke kickboksles!

 • kleine stapjes, groot resultaat

  een duurzame verandering

 • krachtig & voedzaam

  terug in je kracht

 • kundalini yoga

  vergroot je levensenergie!

 • lekker slapen

  voor problemen met slapen

 • licht & voedzaam

  pak de draad weer op

 • lifestylecoaching

  verwen jezelf met een lifestylecoaching

 • low carb

  minder koolhydraten

   

 • meditatie

  waar meditatie eigenlijk goed voor is

 • menopauze & overgang

  een natuurlijke fase in het leven van iedere vrouw

 • mindful eten

  waarom is dat beter?

 • mindful leven

  zorg goed voor jezelf

 • ozontherapie

  verwen jezelf met een ozontherapie sessie 

 • personal bbb workout

  train op maat in de hot cabin! Dat is wat een personal bbb workout inhoudt.

 • Piloxing Barre Workout

  een non-stop mix van cardio, staande Pilates, boksen en dans

 • plantaardig eten

  Wil je ervaren wat een plantaardig voedingspatroon met je doet? Of wil je weten hoe je het beste hiermee kunt beginnen? Via deze tool ontdek je hoe je gezond en bewust een plantaardig voedingspatroon kunt toepassen in je leefstijl.

 • restorative hatha yoga

  zacht voor je lichaam.

 • Reuma

  Leren leven en bewegen met reuma

 • slow flow

  langzame yoga flow

 • small group training

  Word sterker en fitter met small group training. 

 • start & motivatie

  5 dagen pure herstart

   

 • sugarless

  sugarless voor 1 maand 

 • terug in balans

  verbeter je spijsvertering

 • training wall

  een full body workout voor coördinatie & balans

 • TRX

  doeltreffend trainen in 30 minuten!

 • veranderen van gedrag

  je bent sterker dan je denkt

 • vinyasa yoga

  get in the flow!

 • voeding & zwangerschap

  zorg extra goed voor jezelf!

  Ben je lid bij bbb? Dan hebben we een cadeautje (boekje & gratis eerste consult bij de bbb diëtist) voor je, vraag ernaar bij de bbb-coaches!

 • voorkeurslijst

  kies voor gezond!

 • yin yang yoga

  kom in balans met yin & yang!

 • yin yoga

  ontspan met deze meditatieve vorm van yoga!

 • yoga nidra

  slaapyoga • yoga/pilates-detox

  in balans

 • zelfbeeld

  blij zijn met jezelf

 • zwangerschapsyoga

  gezond zwanger zijn!

Boek hier een proefles!

Tijdens een proefles kun je kort het trainen in warmte en onze professionele & vriendelijke aanpak ervaren.

Inloggen op je bbb account

Vul je persoonlijke gegevens in

Vul je persoonlijke gegevens in om een account te maken

Wachtwoord vergeten?

Voer je e-mailadres in om je wachtwoord te herstellen

Even geduld...

Het formulier wordt verstuurd, dit kan even duren

Jouw proefles is geboekt

Hieronder staan de details van jouw proefles

Amsterdam Amstel
13-09-2016 / 11:00

Je kan je proefles annuleren of wijzigen door in te loggen met jouw account gegevens

Inloggen is gelukt

Je wordt nu doorgestuurd naar jouw account

Wachtwoord vergeten?

We hebben een e-mail met instructies naar je e-mailadres gestuurd

'Een hele fijne sfeer en echt ruimte voor mij.' Enkele ervaringen van sporten in warmtecabines

bbb is een health boutique met veel persoonlijke aandacht en waar we sporten in warmtecabines. We bieden een vriendelijke stok achter de deur, waardoor het overgrote deel van onze leden (ruim 90 procent) continu komt. Reguliere sportscholen hebben vaak erg veel slapende leden (tussen de 50 en 90 procent). Benieuwd hoe bbb health boutique wordt beoordeeld? lees hier de sporten in warmtecabines ervaringen van onze leden.

'Wat anders is bij bbb dan dat ik gewend was, is dat hier een hele rustige sfeer hangt. En er is echt ruimte voor mij. Daarbij is er ook persoonlijke begeleiding en dat is heel belangrijk. Ik zou bbb aanraden bij mijn vriendinnen omdat hier aandacht wordt besteed niet alleen aan het lichaam maar ook aan food & mind. En dat is voor mij de perfecte combinatie om me goed te voelen in mijn lijf en in mijn hoofd.' - Kiki van Deursen

Je kent Kiki van de tv-series Smeris, A’dam en E.V.A, van de Parade of een andere theatervoorstelling. Ze sport al een paar jaar bij bbb in Amsterdam en brengt als een echte ambassadrice bbb onder de aandacht. 

'Bij bbb is de sfeer heel gemoedelijk en gezellig. Je komt binnen en je voelt je meteen welkom. Iedereen komt er eigenlijk: zwangere vrouwen, jong maar ook mijn leeftijd (50+), en dat vind ik echt heel leuk! De coaches zijn er echt voor je, ze nemen je mee en stimuleren je ook om uitdagingen aan te gaan.' - Madeleine

 ✦

'bbb brengt mij een gebalanceerd leven, waar ik zelf niet voor kan zorgen. Ik ben zelf chaotisch en zij geven mij een soort van houvast. Ik vind het fijn dat ik niet gefocust ben op afvallen, maar omdat ik gezonder leef en train, val ik vanzelf af.' - Kiki K.

'Ik heb al eerder een andere sport geprobeerd: een personal trainer, pilates, yoga. Maar telkens kwam ik toch weer een paar kilo aan. Nu ben ik al lang op hetzelfde gewicht en zit lekker in mijn vel. Ik denk dat vrouwen dat wel eens vergeten, dat je met bbb in shape raakt en blijft. Een vriendin zei eens tegen me: het is alsof je een chirurg vraagt om hier en daar een beetje weg te halen. Shapen dus.'

'Mijn probleem area is mijn taille en buik, vind ik zelf. Daarom doe ik regelmatig de pro-programma’s in de warmtecabine. Dat zijn programma’s van de bbb-coaches. Die zijn best zwaar, de oefeningen doe je vaak met dubbele bandjes. Voor die programma’s moet je wel een tijdje bij bbb gesport hebben. Ik doe nu het programma van Fransje en eerder dat van Maartje. Die zijn best pittig!' - De sport ervaring van Toprak Yalçıner

Je kent Toprak van de tv-series GTST, Centraal Medisch Centrum, van de film Rokjesdag of van Dance Dance Dance, waar ze tweede werd. Ze sport al een paar jaar in de warmtecabines bij bbb in Amsterdam en brengt als een echte ambassadrice bbb onder de aandacht. 

'Door bbb ben ik meer gaan sporten, bewuster gaan eten en me een stuk fitter gaan voelen.
Vroeger deed ik nooit aan sport maar sinds meer dan 6 jaar ben ik verslaafd geraakt aan bbb. In het oude filiaal waren er alleen cabinelessen, sinds ruim vier jaar volg ik nu ook twee keer per week een yogales en één keer per week een lesje bodyshape. Ik had vroeger nooit verwacht dat ik yoga zo fijn zou vinden.
De warmtecabines zijn heerlijk, ik waan mij twee keer per week op een tropisch eiland, daarbij staan de coaches altijd voor je klaar. Dronk ik vroeger ’s morgens vroeg al een blikje cola light, doe ik de challenges nu zonder moeite mee en vind ik cola light zelfs niet meer lekker!' - Eefje, bbb Den Haag

'Bij bbb voel ik me helemaal thuis, het is voor alle leeftijden. bbb is een hele fijne plek om gewicht te verliezen omdat je door de rust die je er vindt, eigenlijk vanzelf wat gewicht verliest. Ik ben niet meer obsessief aan het sporten, maar juist veel bewuster, slimmer en die me-time maakt me veel blijer dan dat ik alleen maar rond ren om dunner te worden.' - Winnie

'Hele fijne en motiverende manier om te sporten! Al jaren lid en voor mij de enige manier die werkt om écht regelmatig - ik sport nu minimaal 2 keer per week - te sporten. Hier ben je 100% verzekerd van een sportabonnement waar je ook echt gebruik van maakt! Je bent snel klaar en de trainingen zijn heel erg effectief. Daarnaast is er veel begeleiding en is het een mooie sportschool met superfijne douches etc. Er werken fijne lieve vrouwen en mijn lichaam is sinds ik hier sport zóveel beter in shape. Ook geven ze advies op het gebied van voeding en lifestyle. Het kan allemaal! En dan maar het hoeven sporten van 30 minuten, ideaal voor mensen die toch gezond/fit bezig willen zijn naast hun drukke leven van werk, gezin etc. Absoluut een aanrader!' - Channa, bbb Delft

sporten in de warmtecabines ervaringen

 

'Het bijzondere aan bbb vind ik de manier waarop er naar meerdere aspecten gekeken wordt: coaching/mind, beweging en voeding. Ik heb het goed volgehouden en gemerkt wat regelmatig sporten met mij doet. Ik voel me mentaal sterker en energieker én ben wat kilo’s kwijt!' 

Bernice (Glamour NL), bbb Amstel - Lees hier de sporten in warmtecabines ervaring van de Glamour over bbb health boutique

'Sporten bij bbb is voor mij mezelf zijn, in shape raken en mezelf continu uitdagen om het beste uit mezelf te halen zowel fysiek als mentaal. Met persoonlijke ondersteuning en coaching kun je de doelen bereiken die je voor jezelf stelt.' - Esther, bbb Tilburg

 Benieuwd naar andere sporten in warmtecabines ervaringen? Meer recensies over bbb kan je hier vinden. Wil jij gecoacht worden in het veranderen van je leefstijl? Wil je fitter, sterker, meer ontspannen, slanker of gezonder worden? Wij coachen je! Plan hier je gratis proefles in. 

✦'

Al vele sportvormen geprobeerd, maar bij deze blijf ik gemotiveerd (en dat zelfs tijdens mijn zwangerschap)! Door de moderne en warme sfeer, goede begeleiding op alle relevante gebieden én de persoonlijke benadering is het bijna onmogelijk om ongemotiveerd te raken. Kom je een keertje niet? Dan checken ze meteen hoe ze je weer op de goede weg kunnen helpen, maar op de ongedwongen manier waarbij je vooral zelf iets te winnen hebt! Kortom, als (jonge) vrouw raad ik het je zeker aan dit op zijn minst te proberen! Ik geef je weinig kans dat je daarna nog anders wil!' - Priscilla, bbb Haarlem

'Wat ook heel goed is bedacht, is dat je op bepaalde uren je baby mag meenemen. Fitz lag dan lekker op een kleedje naast de cabine, of te slapen in zijn wagen terwijl ik aan het sporten was. Met alle programma’s ben je binnen een half uur klaar. Liggend sporten en binnen een half uur klaar zijn, beter kan het niet worden toch! Naast sporten kan je ook hele fijne yoga lessen volgen. Ook kan ik het aanraden als je kilo’s kwijt wil om je te laten begeleiden door een voedingscoach die altijd aanwezig is. Professionele coaches (bij bbb werken psychologen, fysiotherapeuten en voedingsdeskundigen) helpen om je persoonlijke doelen te behalen.'

Bettina van Citymom over bbb Jordaan - Lees hier het hele artikel van Bettina over bbb health boutique

 'Bij de eerste meting was mijn vetpercentage te hoog, maar had ik toch ook vrij veel spiermassa. Volgens coach  Roos zou ik vrij snel spiermassa opbouwen als ik aan de slag zou gaan met trainen. Ze had er geen woord van gelogen, want ik was na de maand sporten inderdaad omlaag gegaan in vetpercentage en omhoog in spiermassa! Omdat ik twee tot drie keer per week gelijk uit mijn werk bij de health boutique langs ging, en maar een half uurtje kwijt was aan het sporten, vond ik het heel goed vol te houden.'

Naomi van Happy in Shape over bbb Amstel - Lees hier het hele artikel van Naomi.

We krijgen gemiddeld van leden ruim een 9 via The Feedback Company! Check hier de beoordelingen of schrijf er zelf één